Level 188

Obsah čísla Level 188:

V prodeji od: 12. 2. 2010

Téma měsíce: Velký bratr přichází
 · Velký bratr, který všechno vidí a všechno řídí... Myslíte si, že to je jen fantaskní představa z díla 1984 George Orwella? Michal Rybka vám nastíní, jaké jsou technologické možnosti sledování občanů nejen státem. Víte, co všechno třeba o sobě prozrazujete jen používáním internetu?
LevelUP: Kane & Lynch 2: Dog Days
 · Dvojka brutálních psychopatů začíná opět vystrkovat růžky. Pokračování kontroverzní akce Kane & Lynch: Dead Men, kterou jsme vám v plné verzi přinesli na DVD, o sobě dává pořádně vědět. Na co se můžeme v Dog Days těšit? LevelUP na straně 28 prozradí více.
LevelUP: Metro 2033
 · O chystané akci Metro 2033 zasazené do apokalyptického světa moskevského metra jsme vás již informovali. Tentokrát se nám naskytla příležitost zahrát si testovací verzi. Dojmy z hraní sepsal nebojácný geroj Vojta Bednář.
Recenze: Aliens vs. Predator
 · S akcí Aliens vs. Predator se Rebellion navracejí zpátky ke svým kořenům a servírují nám poctivý akční zážitek. Vyberte si aliena, predátora nebo mariňáka a vydejte se na pouť smrti. Abyste věděli, do čeho jdete, nalistujte recenzi Vaška Rybáře.
Recenze: Napoleon: Total War
 · Série Total War má pro svůj poctivý přístup ke zpracování historických období mnoho příznivců. Velké a propracované bitvy doprovázené detailní grafikou opravdové stratégy nadchnou. Jak je na tom nový Napoleon? Generál Michal Rybka v tom má jasno...
Recenze: Posel smrti II
 · Adventura Posel smrti si nejen u nás získala dobré jméno. Druhý díl už však nepochází od českého studia Future Games, ale mají jej na svědomí němečtí Cranberry Production. Je to ten starý „posel“, nebo není? V podrobné recenzi odpovídá Petr Ticháček.
Konzole: Heavy Rain
 · Quantic Dream konečně vypustili do světa své hýčkané dítko – Heavy Rain, které svým zpracováním a přístupem k vyprávění příběhu připomíná Fahrenheit, předchozí počin tohoto studia. Heavy Rain naplno využívá všech možností PS3 a nabízí nejen skvělý audiovizuální zážitek, ale především skvělý emocionální prožitek.
Hardware/Software: ATI Radeony HD 5670, 5750 a 5770
 · Chtěli byste upgradovat grafickou kartu, ale nechce se vám vynakládat příliš velké prostředky? Pak vás možná osloví Radeony nové řady s podporou DirectX 11, jež vás opravdu nezruinují.
Hardware/Software: Výstava CES 2010 – novinky z města hříchu (téma)
 · Consumer Electronic Show přilákala na začátek tohoto roku do Las Vegas obrovské množství vystavovatelů, novinářů, ale i širokou obec koncových uživatelů bažících po těch nejzajímavějších technologických novinkách. Co nás nejvíce zaujalo?

LEVEL DVD:
Plná hra: King’s Bounty: Legenda (DVDA)
 · King’s Bounty: Legenda je mix fantasy RPG strategie s prvky adventury. Hráč ovládá svého hrdinu v pohádkovém světě plném nebojácných rytířů, ďábelských mágů, moudrých králů a překrásných princezen. Veďte svou postavu světem hry a objevujte její krásy. V boji velte armádě a při svých výpravách dosáhněte zasloužené odplaty a bohaté odměny.

Předplatné zde

Level

Cena za výtisk:
249,90 Kč
 
Charakteristika titulu:
Level je stabilně nejprodávanější tuzemský herní časopis, který si za patnáct let své existence vydobyl své pevné místo na trhu, přestože cenově patří mezi nejdražší tituly. Specializuje se na hry pro osobní počítače (PC), kterým se věnuje co nejpodrobněji a nejobsáhleji. Výjimkou ale nejsou ani propracované články o herním světě jako takovém, včetně přehledu těch nejlepších her pro konzolové platformy a herní přístroje do kapsy. Kromě informací o chystaných hrách a recenzích aktuálních titulů se Level věnuje i hernímu hardwaru a v tematických článcích i životnímu stylu spjatému s mladou hráčskou komunitou. Nedílnou součástí každého vydání jsou dvě exkluzivní DVD. První z nich obsahuje pravidelně jednu až dvě plné hry té nejvyšší kvality, demoverze chystaných titulů a další soubory, které si hráč může okamžitě nainstalovat na své PC. Druhé DVD je pak zasvěceno exkluzivním videomateriálům, které připravuje přímo redakce. Konkrétně jde o praktické videorecenze, rozhovory, tematické speciály, hardwarové videotipy a v neposlední řadě i o populární pořad Level TV. Druhé DVD je navíc možné přehrát nejen v PC a herních konzolích, ale i v DVD přehrávačích na klasické televizi.
 
Šéfredaktor:
Michal Křivský (michal.krivsky@burda.cz)


Příští číslo Level 196 vychází: 24. 9. 2010

Reklama: